les

Kurzy


Ceník

Kontakt

Úvodní strana

CO OČEKÁVAT?


Až za mnou půjdete, projdete lesem a přejdete bažinu.

Jsem čarodějnice tradičního ražení, v rodinné linii bylinkářka a vykládám z tarotu. Sbírám a suším byliny, zpracovávám je mnoha způsoby a studuji, co umí, každá zvlášť i ve vzájemném působení, jak po stránce chemicko - fyzikální, tak po stránce magické. Vykládám z tarotu. Oboje již léta. Vyrábím a směruji vykuřovadla a vonné špalíčky pro nejrůznější příležitosti, vykuřovací svazky, magické koupele a soli. Studuji a porovnávám a beru si, co funguje. A občas mě nachytáte v monterkách, když pomáhám mému muži řezbáři.

Nabízím:
 
Bylinkářka:

- znalosti v léčení a v tom, jak funguje lidské tělo samo i v souladu s duchem a jeho bolestmi.

- znalosti v kombinování konvenční léčby a alternativních metod. Jsem schopna najít byliny či jejich směsi i nebylinné kůry, které se nepoperou s Vašimi léky a budou působit v souladu.

Kartářka:

- výklad z tarotových karet - osud není dán, ale karty ukazují cestu, po které jdete a cíl, ke kterému dojdete, pokud touto cestou a tímto způsobem půjdete dál. Život se dá měnit a mohu Vám pomoci Vaši cestu nalézt. Nebudu Vám lhát, ani mazat med kolem úst. Budu s Vámi hovořit a nepovedu výklad jako monolog, kdy hádám a dávám neurčité odpovědi. Čím více budu vědět, tím přesnější budou odpovědi karet a tím jasnější pro Vás bude výsledek.


Čarodějnice:

- duchovní očistu osob, míst, zvířat. Ta často souvisí s procesem léčení a stejně často je potřebná pro pročištění vzduchu v nových bytech, starých domech a v místech, kde často docházelo ke konfliktům.

- tvorbu Vašeho osobního rituálu podle zadaného účelu, přímo Vám na míru. Rituál provedete sami podle instrukcí.

- tvorbu amuletů, talismanů a škapulířů na míru. Domluvíme se, promluvíme si a dáte mi pár dnů na vytvoření. Pro balíček si dojedete, po dohodě je možné jej zaslat poštou.

Ve všech případech:
 
- diskrétnost - co se dozvím já, nedozví se nikdo další a zůstane to jen mezi námi.

- pochopení a upřímnost - nebudu Vám lhát a pro lidská hnutí a to, čemu říkáme slabosti mám pochopení. Často jsou zdrojem motivací a osobní síly.

- kávu, čaj, pramenitou vodu a něco k zakousnutí během konzultace.


Nenabízím:

- čísla do loterie. Jasnovidectví a výklad karet jsou dvě rozdílné disciplíny.

- zázraky na počkání a nemožné do tří dnů. Bylinky potřebují svůj čas a magické úkony přípravu. Nefunguje to jako ve fantasy knihách.

- neradím a nevykládám po e-mailu nebo telefonu, pokud nejste můj stálý klient, nebo klient v léčbě. Neodpovídám na anonymy, spam a reklamy mažu. Zavolejte mi, napište mi, představte se a domluvíme si termín, ve kterém se setkáme u mě v pracovně.

- nepracuji zadarmo. Pokud mi nechcete nabídnout přiměřené ohodnocení za můj čas a práci, neozývejte se. Mé služby jsou jako každé jiné a i svou oblíbenou kadeřnici po výkonu vyplatíte.


Těším se na setkání